ФОРУМ М?КОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ Р?БАЛЬСЬКОГО СПОРТУ

Вернуться   ФОРУМ М?КОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ Р?БАЛЬСЬКОГО СПОРТУ > Рибальський спорт > Змагання які проводяться ФРСУ та обласними федераціям > Cпіннінг-човен

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.05.2016, 21:20   #1
Бойко Юрий
МОГО"ФРСУ"
 
Аватар для Бойко Юрий
 
Регистрация: 31.12.2011
Адрес: г.Николаев
Сообщений: 520
Сказал(а) спасибо: 4,149
Поблагодарили 2,918 раз(а) в 604 сообщениях
По умолчанию NEMIROFF Чемпіонат України з ловлі хижої риби з човна 2016

Первоисточник http://fsfu.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=305





ПОЛОЖЕННЯ
про проведення NEMIROFF Чемпіонату України
з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2016р.

1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ

1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2016 року.
1.4.Визначення переможців змагань.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України і Федерація Риболовного Спорту Миколаївської області. Безпосереднє проведення змагань здійснює ФРСУ і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Мінченко Віталій Олександрович.
Секретар змагань – Мордовін Андрій Валерійович.

3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

NEMIROFF Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
03-05.06.2016 року.
Місце проведення: Миколаївська обл., р. Південний Буг, м. Нова Одеса.

4. УЧАСН?К? ЗМАГАНЬ
4.1. NEMIROFF Чемпіонат України проводиться в особисто-командному заліку.
4.2. До участі в змаганнях допускаються команди обласних федерацій риболовного спорту, а також міста Київ.
4.3. Склад команди – 4 чоловіка, які змагаються по два учасника в човні (дві двійки).
4.4. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер). Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
4.5 Додаткова квота команд від обласних Федерацій Згідно з рейтингом:
- Харківська обл. - 2 команди – згідно з рейтингом 2015.
- Київська обл. - 3 команди – згідно з рейтингом 2015.
- Київ міська - 1 команда – згідно з рейтингом 2015
- Херсонська обл. - 1 команда – згідно з рейтингом 2015.
- Дніпропетровська обл. - 1 команда – організатор КУ.
- Миколаївська обл. - 1 команда - організатор ЧУ
- Миколаївська обл. - 2 команда – згідно з рейтингом 2015.
- NEMIROFF - спонсорська квота
-ФРСУ - 1 команда -тренерська квота
4.6. Команда вважається допущенною до ЧУ, після того як:
– ознайомилась з правилами змагань, згідна з ними і зобов’язується їх виконувати.
4.7 В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджувальної організації;
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років) - спортивний розряд;
- відмітка лікаря ЛФД про допуск до змагань;
- відмітка обласного спортивного комітету;
- місце проживання;
- вміння плавати;
- контактні телефони членів команди або капітана.
4.8 Попередня реєстрація подається на електронну адресу : konovalenko73@gmail.com
4.9 Персональні заявки, засвідчені лікарем та обласним спорткомітетом, членські квитки, страхові поліси, подаються до мандатної комісії при реєстрації команд.
4.10 Учасники змагань зобов'язані:
- мати із собою рятувальний жилет;
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТН?КІВ ЗМАГАНЬ
- плавзасіб і човневий мотор;
- якір і достатня кількість якірного шнура (не менше 30 метрів);
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- засоби зберігання риби ( кукани, аератори або пластикові контейнери).

5. СТАРТОВ?Й ВНЕСОК.

5.1. Реєстраційний внесок 3200 грн. з команди (800 грн. з учасника).
5.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань, закупівлю наградної атрибутики (400 грн. з учасника), для формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях (400 грн. з учасника).
5.3 В залежності від кількості учасників ,сума внеску може змінюватись.


6. ЗАГАЛЬНІ ДАНІ.

Правила лову та спорядження учасників, порядок тренування, склад і робота суддівської колегії, порядок застосування штрафних санкцій до спортсменів — порушників, порядок підрахунку результатів змагань, правила поведінки учасників в умовах грози визначаються діючими правилами загальноукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом.
В порядку уточнення окремих положень правил, організатори змагань встановлюють наступні обмеження та доповнення, які діють під час проведення змагань:
- змагання проводяться в два етапи по вісім годин кожний;
- акваторія змагань розділяється на дві зони, в кожній зоні змагається один екіпаж (двійка) з кожної команди;
У залік йдуть такі види риб: окунь, щука, судак, жерех, головень, сом.
До заліку приймаються тільки такі мінімальні розміри риб:
- Окунь, кількість без обмеження (але довжина не менше 25 см.);
- Щука (довжина не менше 40 см.)
- Судак (довжина не менше 45 см.);
- Жерех (довжина не менше 30 см.);
- Сом (довжина не менше 75 см.);
- Головень (довжина не менше 24см.);
- вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавця;
- риба вимірюється на березі водойми і відпускається у водойму, при вимірюванні один спортсмен знаходиться в човні, а другий присутній на вимірюванні;
- рибу дозволяється зберігати в аераторах, садках або на кукані.
- дозволено застосування поводкових оснасток;
- порядок старту спортсменів визначається жеребкуванням номерів човнів, яке проходить на передодні змагань. Спортсмени отримують номер човна на якому відображено порядковий старт в перший день і дві літери, перша з яких означає зону в якій спортсмен виступає в перший день, а друга – в другий. Наприклад: №20 АВ означає, що ця «двійка» в перший день стартує двадцятою в зоні А, а на наступний день в зоні В під тим же номером, але стартувати першими будуть вже двійки з найбільшим порядковим номером. Якщо спортсмени отримують номер 1ВА, то в перший день, вони стартують першими в зоні В, а в другий день – останніми в зоні А;
- швидкість переміщення плавзасобів необмежена, при підході до інших плавзасобів на відстань 100м, швидкість повинна бути зменшена до 10 км\год;
- жеребкування виключає попадання спортсмена в одну і ту саму зону змагань;
- переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд + 1;
-спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
- при здачі до вимірювання риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);

7. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.

03.06.2016
На протязі дня – прибуття учасників, реєстрація, розміщення.
09:00-16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду.
16-00 – 17-00 –реєстрація команд.
17–30 –урочисте відкриття змагань, жеребкування зон на І і ІІ етапи.

04.06.2016
05-30 - сніданок
06.00 – вихід човнів до місця старту
06:30 – роздільний старт з центру зони та старт I етапу
14:30 – фініш I етапу
15:00 – вимірювання улову
18:00 – вечеря

05.06.2016
05-30 - сніданок
06:00 – вихід човнів до місця старту
06:30 – роздільний старт до місця лову та старт II етапу
14:30 – фініш II етапу
15:00 – вимірювання улову
17:00 – 18.00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.

Примітки:
1. Обмежень по тренуванню не існує.
2. Варіанти мешкання:
- На базі - міні готель (міський пляж Н.Одеса)- кількість місць обмежена.
- У своєму наметі на базі або в машині.
- готель "Круїз" в Новій Одесі телефон 05167 2 16 07

3. Відповідальний за розвиток човна в Україні :
Коноваленко Олег 0503156350 konovalenko73@gmail.com

4. Тел. для контакту: 095-494-30-94 Гречко Андрій.

5. Головний суддя змагань: Мінченко Віталій 067-7793874.


заявочний лист ЧУ 2016 човен. docx http://fsfu.org.ua/forum/download/file.php?id=1390
Бойко Юрий вне форума   Ответить с цитированием
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 02.06.2016, 20:26   #2
Бобелюк Микола
ЭКС-ПРЕЗ?ДЕНТ МОГО"ФРСУ" (2011-2017рік)
 
Аватар для Бобелюк Микола
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: м.Миколаїв
Сообщений: 1,232
Сказал(а) спасибо: 3,635
Поблагодарили 10,305 раз(а) в 1,611 сообщениях
По умолчанию

Список зареєстрованих команд:

1.Команда «СМАК» м. Київ
1. Макій Андрій Сергійович 1982 МС Капітан
2. Макій Сергій Михайлович 1957
3. Клещ Сергій Георгійович 1963 МС
4. Смойловський Андрій Дмитрович 1963 МС

2.Команда «Рибацький рай» ФРСОО
1.Лисенко Володимир Вікторович (кап) (тел.0985252888) 1981 I розряд
2. Курков Віктор Михайлович 1974 КМС
3. Чебан Кирило Іванович 1960 КМС
4. Сімонов Кирило Олегович 1987 КМС

3.Команда "Успіх"
1. Горденко Андрій 1984
2. Єрдман Євген 1985
3. Кафаров Рафик 1975
4. Саяпін Андрій 1983


4. Команда "ФАНАТ?К-PREDATORS"
1. Петраш Юрий Александрович 1975, МСУ- Капітан
2. Конин Михаил Юрьевич 1983, МСУ
3. Антонов Сергей Владимирович 1960, 1р
4. Лобко Евгений Александрович 1979 1р
5.Католиченко Денис Викторович - запасний 1978 1р

5. Команда "Делівері" Волинської області
1.Жалнін Віктор Анатолійович 1966 МСУМК капітан
2. Кириченко Сергій Вікторович 1978 КМС
3. Сметюх Богдан Володимирович 1985 І
4. Халєєв Святослав Станіславович 1981 І

6. Команда "ЛОФРС" Львівської області
1.Вільгуцький Олександр 1963 кмс - капітан
2. Ривак Олег 1974 кмс
3. Підгірний Олег 1973 кмс
4. Домарадзький Олег 1980
5. Чирик Ярослав 1972 - запасний

7.Команда "Миколаїв - 2016"
1. Осін Є.С. 1984
2. Аптекар С.О. 1975 кмс - капітан
3. Бойко Ю.М. 1957
4. Прудіч А.М. 1979 мс

8.Команда "Миколаїв-1"
1. Дмитришен С.П. 1974 мс
2. Піддубний С.Є. 1976 кмс
3. Гречко А.Н. 1974 мс - капітан
4. Бундін М.П. 1984 мс

9.Команда "Боріка"
1. Звонецький С.Т. 1961 - капітан
2. Ісаєнко О.Д. 1964
3. Бутурлін С.Ю. 1963 кмс
4. Шевченко Ю.В. 1984

10. Команда "Технік"
1. Абрамов О.Б. 1963 - капітан
2. Коритов О.В. 1964
3. Дмитришии Костянтин Сергійович 13.05.1980 МСУ
4.Шполяр Юрій Олексійович 15.12.1973

11.Команда “TUNA — LUCKY JOHN”, м. Київ
1. Корзенков Дмитро Вікторович 1977 ЗМСУ капітан
2. Мельник Андрій Леонідович 1973 ЗМСУ
3. Умрилов Володимир Генадійович 1970
4. Іваніщев Олександр Сергійович 1974

12.Команда "Shimano-Rapala"
1. Гирич Павел Павлович 1966 мс Капітан
2. Макогон Евгений Викторович 1974 мс
3. Демидко Олег Юрьевич 1965 мсмк
4. Красовский Андрей Евгеньевич 1976 мсмк

13.команда «КОФРС-1»
1 Орлов Юрій Юрійович 1977 МСУ
2 Швабій Костянтин Іванович 1974 МСУ
3 Плечун Володимир Володимирович 1959 КМСУ

14. команда «FISHTECH-HERBAL PARK»
1 Блескун Сергій Валерійович 1972 МСУ
2 Колісніченко Максим Григорович 1980 МСУ
3 Іщенко Сергій Вікторович 1959 МСУ
4 Новгородський Ігор Миколайович 1988 MCMK

15. команда «КОФРС-2»
1 Волинець Ігор Романович 1958 1й розряд
2 Тупіцин Ян Вікторович 1969 КМС
3 Байталоха Сергій Миколайович 1964 МС
4 Лимарь Юрій Олександрович 1963 1й

16. команда «КОФРС-3»
1 Павлюченко Олег Василювич 1978 1й
2 Мшар Юрий Олександрович 1977 1й
3 Корф Андрій Анатолійович 1968 БР
4 Попов Василь Михайлович 1983 БР

17. Команда ХОФРС-1
1. Морозов Руслан Ігорович 10.02.1988 капітан
2. Бунчак Ігор Федотович 13.09.1974
3. Шилін Дмитро Вікторович 16.12.1972
4. Ніколаєнко Дмитро Юрійович 24.07.1991 кмс

18. Команда ХОФРС-2
1. Коноваленко Олег Федорович 25.04.1973 МС
2. Зелінський Юрій Олексійович 08.06.1973 МС
3. Боцман Ігор Станіславович 12.03.1974 МС капітан
4. Сьомик Олександр Володимирович 17.02.1959 МС

19. Команда «Nemiroff»
1. Афанащенко Ігор Васильович 30.12.1969 МС
2. Досенко Микола Володимирович 01.04.1972 МС
3. Шам Олексій Валерійович 30.05.1980
4. Русаков Олексій Сергійович 03.08.1979

20. Команда Харківська обл.
1. Поляков Володимир Володимирович 1989 МСУМК Капітан
2. Зубков Антон Євгенович 1975 б/р
3. Скарга Юрій Іванович 1963 МСУ
4. Еникеев Олексій Рашитямович 1976 МСУ

21. Команда “Fishingstock”
1. Вагин Олексій 1974 МСУ Капітан
2. Трегуб Ігор 1970 МСУ
3. Грибачев Андрій 1975 б/р
4. Нестерцов Максим 1993 МСУ

22. Команда “Рыболов-Эксперт”
1. Тесля Сергій 1976 КМС Капітан
2. Савенко Олексій 1975 КМС
3. Цема Сергій 1975 б/р
4. Федутенко Володимир 1969 б/р

23. Команда “Omega-Рыбохват”
1. Гуленок Андрій 1979 КМС Капітан
2. Саленко Віталій 1976 б/р
3. Бережной Геннадій 1972 КМС
4. Лавров Сергій 1962 б/р

24. Команда Сумська обл. 1
1. Клюкін Олександр Олександрович 1973 МСУ Капітан
2. Чєпкасов Андрій Володиміровіч 1976
3. Шум Олександр Миколаєвич 1970 КМС
4. Філь Олексій Олексндрович 1978 КМС

25.Команда «АЛЬЯНС» Запорізької області
1. Царьков Максим Олександрович 05.02.1978 Капітан
2. Логвін Олександр Іванович 28.04.1981
3. Мальонкін Антон Ігорович 12.09.1987
4. Івашко Руслан Васильович 24.06.1978 КМС

26. Команда STORM Тернопільської обл.
1.Ткачук Леонід Ігорович 08.04.88 КМС
2.Татарченко Дмитро Володимирович 16.05.1998 б\р
3.Слободянюк Олександр Васильович 25.02.1971 МС
4.Лабець Олександр Анатолійович 09.03.1979 б\р
Бобелюк Микола вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.06.2016, 18:40   #3
Vertex
МОГО ФРС тренер поплавок - фідер.
 
Аватар для Vertex
 
Регистрация: 31.12.2011
Адрес: м.Миколаїв
Сообщений: 469
Сказал(а) спасибо: 1,265
Поблагодарили 3,129 раз(а) в 497 сообщениях
По умолчанию Результаты 1 тура

Результаты 1 тура
__________________
Когда пути неодинаковы, не составляют вместе планов

Последний раз редактировалось Vertex; 29.08.2016 в 07:52.
Vertex вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.06.2016, 19:24   #4
Vertex
МОГО ФРС тренер поплавок - фідер.
 
Аватар для Vertex
 
Регистрация: 31.12.2011
Адрес: м.Миколаїв
Сообщений: 469
Сказал(а) спасибо: 1,265
Поблагодарили 3,129 раз(а) в 497 сообщениях
По умолчанию ?тоги

2 этап
?тоговые протоколы
__________________
Когда пути неодинаковы, не составляют вместе планов

Последний раз редактировалось Vertex; 29.08.2016 в 07:52.
Vertex вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2016, 00:16   #5
Vertex
МОГО ФРС тренер поплавок - фідер.
 
Аватар для Vertex
 
Регистрация: 31.12.2011
Адрес: м.Миколаїв
Сообщений: 469
Сказал(а) спасибо: 1,265
Поблагодарили 3,129 раз(а) в 497 сообщениях
По умолчанию

Немножко фоток
__________________
Когда пути неодинаковы, не составляют вместе планов

Последний раз редактировалось Vertex; 29.08.2016 в 07:52.
Vertex вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.06.2016, 21:38   #6
?горь ВБ
 
Аватар для ?горь ВБ
 
Регистрация: 19.06.2012
Адрес: город Николаев
Сообщений: 12
Сказал(а) спасибо: 18
Поблагодарили 18 раз(а) в 7 сообщениях
По умолчанию

А где же отчеты лучших спортсменов Николаевской области? Что произошло, поделитесь....
?горь ВБ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.06.2016, 12:58   #7
diagnost
МОГО"ФРС"
 
Аватар для diagnost
 
Регистрация: 21.08.2012
Адрес: м.Миколаїв
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 1,412
Поблагодарили 663 раз(а) в 107 сообщениях
По умолчанию

Фотки здесь
http://nofrs.com.ua/forum/album.php?albumid=115
diagnost вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 22.04.2017, 11:10   #8
ZVON
МОГО"ФРС" володар Кубка України 2016 рік (спін-човен) в командному заліку. Бронзовий призер в особистому.
 
Аватар для ZVON
 
Регистрация: 01.01.2012
Адрес: м.Миколаїв
Сообщений: 271
Сказал(а) спасибо: 1,641
Поблагодарили 2,365 раз(а) в 322 сообщениях
По умолчанию

Протоколов не видно,почему-то.
__________________
Джигитом можеш и не быть . но сетки резать ТЫ ОБЯЗАН
ZVON вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ответ

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 11:51. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
vB.Sponsors
NOFRS.COM.UA