ФОРУМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ РИБАЛЬСЬКОГО СПОРТУ

Вернуться   ФОРУМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ РИБАЛЬСЬКОГО СПОРТУ > Рибальський спорт > Змагання які проводить МОГО"ФРСУ" > Cпіннінг-берег

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.09.2017, 13:30   #21
maroderUzH
КОФРС
 
Аватар для maroderUzH
 
Регистрация: 04.08.2014
Адрес: Южноукраинск
Сообщений: 84
Сказал(а) спасибо: 133
Поблагодарили 310 раз(а) в 92 сообщениях
По умолчанию

Отже, по гарячих слідах хтів би залишити невеличкий опис свого неповноцінного успіху...
у цьому році у зв'язку з приємними сімейними обставинами і поповненням у моїй родині не вдалося повноцінно прийняти участь у головних спортивних подіях у риболовному спорті, а саме ЧУ та КУ...але то все буде по-переду!
Не зважаючи на усе це, душа бажала адреналіну боротьби, з нетерпінням чекав Чемпіонату області, і коли з'явилася регістрація, ми одразу командою подали заявку на участь, тим більше що змагання мали відбуватися на одному з кращіх спортивних водойм України...
з Южноукраїнська, окрім мене, їхало ще 5 чоловік...у п'ятницю зранку вирушили на Софіївку, по прибутті на місце, швидко заселяємося і вперед на тренування.Рівень води у цьому році дуже знизився, відносно останніх разів…першим ділом збираю два спіннінги і вирішив провірити наявність окуня, котрому минулого року альтернативи не було…окунь різного розміру одразу почав відзиватися на проводку різноманітних слагів та твістерів…зрозумівши, що окуня ловити не складе труднощів, приймаю рішення провірити дальню дистанцію, збираю ультралайт і залишаю його у машині…заряджаю спочатку 8г+3,5'' свінг імпакт у кольорі Green pumpkin від кейтеча та починаю обловлювати майбутні зони змагань… На мої зусилля дуже швидко починає відкликатися рибка, судачки, щучки розмірами не дуже радують, але вони є… недалеко від мене Слава Гроза паркує судака за 1,5кг…Тренування дає розуміння, що риба є і вона активна.
Ввечері зустріч із друзями, приємні розмови, та відпочинок…Жеребкування зранку…
Збираю два комплекти Tict Sram 84 + Daiwa Freams 2500 + Intech Furios РЕ WX4 для лайта,
Та новинку від Рибацького Раю GC Flick FLS-702ULS + FAVORITE ARENA C2000S + 0,4 нанофіл для ультралайтової ловлі (доречі, мені дуже сподобався цей комплект під таку ловлю)…

Перший тур. Зона А.
Одразу йду на перевірене місце за результатами тренувань. Поруч стоїть Ігор Павлов, трохи побалакали про їхні новинки…і старт! Одразу вирішую спіймати пару окунів, аби тягар «баранки» не висів і не заважав працювати у турі…ставлю 1г+Reins Aji adder і починаю збирати окуня у себе в секторі, хвилин за 10 зву суддю, приблизно 350г в протоколі, і далі вже можна грати більш розкуто, тим більше я вірю в те, що бонуси все таки є…і судачків по зоні все ж таки ловлять…10г вольфрама+2, 5'' свінг у 101 кольорі і вперед…судачки відзиваються на мої дії рідкими покльовками, на останніх хвилинах першого часу збираю все і зміщуюся лівіше,але подивившись на годинник розумію,що зробив дурню, бо часу хвилини дві, не більше…стаю в перший же вільній сектор, заброс і…приємний ''тюк'' на тому кінці...Вимотую швидко судачка і фініш. Ігор ще навідь здивувався моєму переходові і швидкому взяттю судака. Другий час продовжвався у тому ж стилі, переходи по вільнім секторам у середині зони, щучка і пару судаків у кінці зони,а також окунь на 560г допомогли трохи закріпити результат…третю годину став у самий край і звідти ні ногою…було пару сходів щучих і все. За результатами я перший в своїй зоні.
Другий тур. Зона С.
Для мене цей тур видався не дуже вдалим…як і планував, швидко ловлю пару окуньців і далі лише лайт…у середені зони усе забито, люди достають періодично судачка, постояв трохи і вирішив шукати свою рибу в началі зони, там на тренуванні якраз і були судачки в мене, заробляю пару клювань і все…третю годину вирішую стати туди ж, знаходю свою рибку…покльовки на кожній проводці, але щось не так-сходи, сходи…беру окуня на 220г,щучка перед подсакою звалюється(а її, як вияснилося потім, якраз і не вистачило). За підсумками тура я 11 в зоні і 11 в особистому заліку. Вечеря і спати…
Третій тур. Зона В
За результатами двох попередніх турів це була зона майже смерті, рибка дуже прошена виявилась… Перша година, іду по рекомендаціям друзів і співкомандників у край зони…швидко ловлю пару окунів, ледве-ледве нацарапав за 100г за годину, але, дивлюся що люди не дуже ловлять у цьому краю, судачки, котрі влітають не радують розмірами…другий старт-27, розумію, що справа я вже ніде не стану у нормальні сектори-приймаю рішення піти у саме начало зони, тим більш у першому часі я там взагалі никого не бачив, ну і це близько до кінця зони А, де я непагано половив вчора…10г+ фішап U-Shad 2,5 у кольорі Green Pumpkin Seed котрий я знайшов у своїй сумці полетіли у воду…через хвилин 10 легкий тичок у руку, підсікаю…і відчуваю приємну прибку на тому кінці, щука здалеку показує себе у всій красі, роблячи свічку…заводжу в підсаку, зважую-за 700г…швидко міняю приманку, бо ця зараза зламала навпіл гачки, зробивши два одинарника…заброс і знову покльовка, на цей раз судачок 106г, через заброс знову покльовка і я знову тяну рибу…на мілині свічка, заводжу у підсаку і переводю дух, розумію що з чотирьох забросів вижав максимум із цього часу і суперникам буде дуже важко доганяти…Звичайно мене обложили, в третьому часові стаю знову в краю, поруч спортсмени дістають щучку,судачка пара промахів і усе…далі збори і очікування нагородження, розумію що вчорашня 11 у второму турі може зіграти злу шутку, і навіть друга одиничка не дає шансів попасти у призи, адже переді мною було 10 чоловік попереду…і ось воно, нагородження! Мої 13 очок виводять мене на 2 місце у особистому заліку і я вперше виходжу на нагородження на змаганнях такого рівня! Дякую усім, хто прийняв участь у змаганнях, дуже радий був бачити Вас усіх! Дякую організаторам та суддям, все пройшло як завжди на вищому рівні! Дякую тим, хто знайшов сили і час дочитати до кінця мою писанину…писав на емоціях, і майже в перший раз, тому не судіть дуже!
maroderUzH вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.09.2017, 00:42   #22
Дмитришен Сергей
Президент МОГО"ФРСУ"
 
Аватар для Дмитришен Сергей
 
Регистрация: 10.07.2012
Адрес: Миколаїв
Сообщений: 465
Сказал(а) спасибо: 1,932
Поблагодарили 2,427 раз(а) в 565 сообщениях
По умолчанию

Цитата: Сообщение от xostel_1
ВЫ это видели ?????? Ему даже грамоты за 8 гривен не дали ! Это нормально ??? Видно все взносы ушли на организацию, а Рыбацкий Рай что тогда дал ?? В следующий раз Петраша в студию.
Уважаемый хостел1, прошу прощения перед всеми участниками и лично перед Берест Михаилом, что не приобрели за 8 гривен грамоту, но это- Чемпионат Николаевской области, прежде всего рейтинговое соревнование для спортсменов федерации, а не фестиваль или комерческий турнир, где налево и на право раздают грамоты и призы за самую крупную, маленькую, первую пойманную рыбу и прочее, но из Вашего профиля я вижу, что Вы не состоите в рядах федерации и Вам этого не понять. А спонсорам огромное спасибо за подарки участникам и сертификаты победителям, большего просить не хватило наглости. ? еще, по поводу кого и когда в студию- это уж точно не Вам решать, уважаемый Хостел1.
__________________
Баклан вылетающий поздно- пролетает мимо.
Дмитришен Сергей вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 13.09.2017, 09:16   #23
Гречко
МОГО"ФРС"Чемпіон України в особистому та командному заліку (спін-чов) 2015р.
 
Аватар для Гречко
 
Регистрация: 11.01.2012
Адрес: Миколаїв
Сообщений: 245
Сказал(а) спасибо: 2,933
Поблагодарили 2,410 раз(а) в 285 сообщениях
По умолчанию

Артем, отличный отчет, всё коротко и понятно. Бажаю не збавляти темпу!
А по биг фишу - да, недоработка, приносим извинения Михаилу, исправим, но в положении нет ни слова о каких-то номинациях - их устанавливает Спонсор на своё усмотрение.
Гречко вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 07:04. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
vB.Sponsors
NOFRS.COM.UA