ФОРУМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ РИБАЛЬСЬКОГО СПОРТУ

Вернуться   ФОРУМ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ РИБАЛЬСЬКОГО СПОРТУ > Рибальський спорт > Змагання які проводяться ФРСУ та обласними федераціям > Cпіннінг-берег

Ответ
 
Опции темы
Старый 14.05.2019, 12:13   #1
maroderUzH
КОФРС
 
Аватар для maroderUzH
 
Регистрация: 04.08.2014
Адрес: Южноукраинск
Сообщений: 84
Сказал(а) спасибо: 133
Поблагодарили 310 раз(а) в 92 сообщениях
По умолчанию Чемпіонат Кіровоградської обл

Після оголошення рішення про проведення змагань, наша команда миколаївської області прийняла цей виклик. Основною метою для мене, як капітана нової команди було перевірити командну роботу і посприяти командній грі. Їхали на водойму маючі лише смутне уявлення про рибу (лише по фото з групи у Фейсбуці) і по береговій лінії з глибинами. Уся надія була на тренування. З Южноукраїнська ми виїхали з Жекою Свердлєнко, а Вітя мав їхати з Херсону…
Дороги у нашій області окрема тема…особливо Вознесеньск-Кривий Ріг…за день до виїзду нам подзвонили друзі з іншої команди і трохи зорієнтували по маршруту, аби об’їхати саму страшну ділянку польовими дорогами.
Прибувши на місце, розбиваємо намети біля Вітіного, вітання з друзями і збір снастей на тренування. Так як інформації майже ніякої, то збираю три комплекти:
- Tict Sram 84 + shimano twin power 2500s+ Sunline PE-EGI ULT #0.4 для лову судака та щуки на дальній дистанції
- Abu Garsia 83 + shimano wanquish c3000s+ momoi oshikage #0.2 для лову щуки и окуня на дальній та средній дистанції
- Tict Ice Cube 69F + shimano complex c2000s+ Berkley NanoFil 0,04mm для лову окуня на дрібні ваги в ногах.
На тренуванні вирішив стартувати з наметового містечка (зона В) і в сторону зони А, тому як в мене старти випадали В, А, С… відразу з перших закидів стало зрозуміло що на викиді 6-10г дуже глибоко (6-8м)…спіймавши окуня грамів на 150 і добряче пообривавши приманки пішли далі… лайтової риби так толком ніхто з нас і не побачив -лише щуку бачів в когось дрібну і в мене була одна судача покльовка, а ось дрібного окуня, котрого я ловив на 1г + різноманітні дрібні приманки. Закінчилося тренування, вечеря, шашлик і бесіди з друзями.
Перший тур… Зона В
З першого старту іду в правий кінець зони, на тренуванні туди не ходив, але по слухам там десь половлювали рибку…першу годину розпочав ловити дрібного окуня на 1г+дюймову «танту» від флагману. Дрібні окуня відзиваються, але якось дуже не охоче…наколупавши близько 200г дрібних окунів переходжу ближче до центру і за хвилину до фінішу добираю щє одного на 209г на лайт. До кінця туру беру щє одного окуня на 211г на лайт і трохи дрібноти…по факту с результатом 706г займаю 5 місце в зоні В. Вітя в зоні А-2, в Жені трохи не пішла гра і він у зоні С-15. Командою на третій сходинці.
Другий тур почався трохи ранувато… в 14.00
Зона А…
Стартую в першій годині з напрацьованої напередодні точки з дрібним окунем, ловлю пару штук, але вони такі дрібні, що аж світяться і усе - покльовки начє є, але риба просто не засікається( пішов гуляти по зоні…що я тільки не робив, але до кінця години я наловив АЖ 73г окунів і зайняв 8 сходинку в зоні… Вітя в зоні С -5, а Женя в зоні В-2(після перерахунку результату, добре що перевірили і з суддями виправили…то таке, буває! Чисто механічно пропустив головний суддя при занесені результатів у комп’ютер ). Командою підіймаємося на другу сходинку. Друзів з Херсона вже майже не догнати, а ось за третє місце прийдеться поборотися…відрив дуже малий від команди з Одеси. Вечеря, допили пиво, що залишилося і спати…
Третій тур. Зона С.
Ранок зустрів нас щільним туманом і росою… по путі в зону С помічаю щось незвичне-пташка підлетіла і, як підкошена впала… хтось розкинув свій шнур по траві і бідолашне створіння запуталося лапкою((( впіймав і з допомогою других спортсменів вдалося повністю визволити пташку від залишків шнура. Друзі-не залишайте шнур і лєску, розкидану по траві-змотуйте в клубок і розрізайте…а кращє в кишеню і в мусор викиньте потім.
Перша година зони С. Стаю у сектор біля розходу і пробую ловити, впіймав пару дрібних окунів, ставлю 0,6г і кусочок мотиля від Berkley, заброс…падіння приманки на дно і…щось причіпилося! окунь за 200г потравляє на ваги. Друга година в мене другий старт і є шанс стати в «Бонусний» сектор…Як на диво, спортсмен з першим стартом пішов кудись, а я пішов цілеспрямовано у крайній… в руки лайтову Abu Garsia 83, 5г+твістер від манс на гачку Decoy Single 32 #4 і вперед! З викиду беру пару гарних окунів за 200г і одного близько 80, вже легше-команду не підведу… на гарному гачку шансів на сход в риби не було! За 10хвилин до кінця години чітка щуча покльовка…але риба взяла по ходу приманки і на підсічці я лише розрізав повітря спінінгом (думав зріз), але флюр від Sunline FC Tornado V Hard не дав щуці зрізати приманку…до кінця туру я щє наколупав трохи окунів і з результатом 956г займаю другу строчку в зоні С, програвши лише Жені Петрову-але йому воно було потрібніше!). Вітя в зоні В займає другу сходинку, а Женя в зоні А-3.
Збори речей, шикування і нагородження… Команда «Energy Crazy fish» займає другу сходинку в командному заліку! Вітя Святченко в особистому-3, я 6, а Женя Свердленко-11. Ми впоралися з основною задачею для нашої команди-мі зіграли на командний результат і наша праця дала свої плоди! Дякую команді за гарну гру. Дякую суперникам за чесну гру. Організаторам і суддям за організацію і проведення цього свята! Ну і хазяєвам водойми –за чудовий стан і багатий видовий склад рибки). До зустрічі на змаганнях.
Миниатюры
20190512_133049(1).jpg   20190512_133410(1).jpg  
maroderUzH вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:18. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
vB.Sponsors
NOFRS.COM.UA